Sven-Olof Ehren litografier
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (2) Gallerian respektive Katarinavägen, Stockholm, signerade och daterade Sven Olof Ehren 89, 3/25, litografier, bladmått ca 65,4x100 cm, respektive ca 50x60 cm
Tryckta på samma ark
340349
2015-11-07