Gunnar Brusewitz färglitografi samt bok

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Bokillustration "Mannen från Montmartre", signerad, färglitografi, ca 26x18 cm, bok "Mannen från Montmartre" medföljer

340389

2015-11-07