Shogo Okamoto Japan etsning

Shogo Okamoto Japan etsning
Shogo Okamoto Japan etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SHOGO OKAMOTO (Japan, född 1920), Träd, signerad och numrerad 42/60, daterad 72, etsning, 36x29 cm

Gulnader

340410

2015-11-07