Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal, fanérat, höjd ca 113, 72x30 cm

Lagning, slitage, smärre skador

340417

2015-11-07