Fartygslanternor

Fartygslanternor
Fartygslanternor
Fartygslanternor
Fartygslanternor
Fartygslanternor
Fartygslanternor
Fartygslanternor
Fartygslanternor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FARTYGSLANTEROR, 3 st, olika modeller, 1900-talets andra hälft, koppar/mässing, röda glas, elektriska höjd ca 24-34 cm

2 st svenska fattningar för glödlampor, bucklor, slitage

340447

2015-11-07