Tysk skola ca 1720 Sankt Hieronymus

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TYSK SKOLA (ca 1720): Sankt Hieronymus, olja på duk, 29,5 x23 cm

Krackeleringar

340449

2015-11-07