Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TYSK SKOLA (ca 1720): Sankt Hieronymus, olja på duk, 29,5 x23 cm
Krackeleringar
340449
2015-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här