BEstick silver

BEstick silver
BEstick silver
BEstick silver
BEstick silver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICK, 10 dlr, silver, modell gammal dansk, bl.a.Tvenstrup, 18/1900-tal, Danmark, bestående av: 5 gafflar, 5 skedar, vikt ca 290 g

Slitage, bucklor

340455

2015-11-07