Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålat, räfflade dörrspeglar, höjd ca 180, 110x45 cm
Färgbortfall, ytskador
340468
2015-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här