Spelbord Frankrike

Spelbord Frankrike
Spelbord Frankrike
Spelbord Frankrike
Spelbord Frankrike
Spelbord Frankrike
Spelbord Frankrike
Spelbord Frankrike
Spelbord Frankrike
Spelbord Frankrike
Spelbord Frankrike
Spelbord Frankrike
Spelbord Frankrike

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, 1900-tal, skiva med intarsia, filtklädd skiva, beslag i mässing, delvis förgyllda, höjd 75, 83x42 cm

Bruksslitage

340472

2015-11-07