Oljemålning kvinna i dok
2015-11-07
340478
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv av kvinna i dok, olja på duk, ca 39x30 cm
Vågig duk