Oljemålning kvinna i dok

Oljemålning kvinna i dok
Oljemålning kvinna i dok
Oljemålning kvinna i dok
Oljemålning kvinna i dok

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv av kvinna i dok, olja på duk, ca 39x30 cm

Vågig duk

340478

2015-11-07