Såsskål silver

Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÅSSKÅL, silver, Emanuel Forssman, Växjö 1849, höjd ca 9, diameter ca 14 cm, vikt ca 290 g

Slitage, lagningar

340482

2015-11-07