Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SÅSSKÅL, silver, Emanuel Forssman, Växjö 1849, höjd ca 9, diameter ca 14 cm, vikt ca 290 g
Slitage, lagningar
340482
2015-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här