Erik Olson Veronicas svetteduk

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): Veronicas svetteduk,
signerad och daterad Erik Olson 1960, olja på duk fäst på pannå 120 x 88 cm
UTSTÄLLD: Människans anlete, utställning 252, Riksförbundet för Bildande Konst, katalognr 45

340495

2015-11-08