Erik Olson Veronicas svetteduk
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ERIK OLSON (1901-1986): Veronicas svetteduk,
signerad och daterad Erik Olson 1960, olja på duk fäst på pannå 120 x 88 cm
UTSTÄLLD: Människans anlete, utställning 252, Riksförbundet för Bildande Konst, katalognr 45
340495
2015-11-08