Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, ek samt bok, 13 lådor, höjd 162, 57 x 58 cm
Skrivhylla saknas, ett lås saknas, delar av backstycke saknas, ytskador
340502
2015-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här