Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, ek samt bok, 13 lådor, höjd 162, 57 x 58 cm

Skrivhylla saknas, ett lås saknas, delar av backstycke saknas, ytskador

340502

2015-11-07