Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HARALD LYTH (född 1937): Epigram- grafikkassett, signerade och numrerade Lyth 2/60, utförd 1977, 4 färgseriegrafier i bokkassett, 29,5x20,5, Edition Lyth/Landberg
Kassett med slitage
340503
2015-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här