Harald Lyth Epigram

Harald Lyth Epigram
Harald Lyth Epigram
Harald Lyth Epigram
Harald Lyth Epigram
Harald Lyth Epigram
Harald Lyth Epigram
Harald Lyth Epigram
Harald Lyth Epigram
Harald Lyth Epigram
Harald Lyth Epigram

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HARALD LYTH (född 1937): Epigram- grafikkassett, signerade och numrerade Lyth 2/60, utförd 1977, 4 färgseriegrafier i bokkassett, 29,5x20,5, Edition Lyth/Landberg

Kassett med slitage

340503

2015-11-08