Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
VÄGGLYSTER, rokokostil, omkring 1900, behängd med olikslpade prismor, för 1 ljus, höjd ca 41 cm
Slitage, nagg, prismor med skador
340504
2015-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här