Vägglyster

Vägglyster
Vägglyster

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGLYSTER, rokokostil, omkring 1900, behängd med olikslpade prismor, för 1 ljus, höjd ca 41 cm

Slitage, nagg, prismor med skador

340504

2015-11-07