C Göran Karlsson portfölj 8 serigrafier

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944)
Upptåg - Portfölj med 8 färgserigrafier, 1982, signerade CGK -82, portföljen numrerad 2/80, 21x30 cmMed en saga av Mats B, Edition: Karlsson/Landberg
S. 21 x 30 cm

340531

2015-11-08