C Göran Karlsson portfölj 8 serigrafier
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
C. GÖRAN KARLSSON (född 1944)
Upptåg - Portfölj med 8 färgserigrafier, 1982, signerade CGK -82, portföljen numrerad 2/80, 21x30 cmMed en saga av Mats B, Edition: Karlsson/Landberg
S. 21 x 30 cm
340531
2015-11-08