Sven-Olof Ehren litografier

Sven-Olof Ehren litografier
Sven-Olof Ehren litografier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (2) Stockholmsmotiv bl a Katarinakyrkan vid Slussen, signerade och daterade Sven-Olof Ehren, 3/25, litografier, bladmått ca 65,5x100, respektive ca 50x65, oramade

340541

2015-11-07