Sven Lidberg handkolorerad färglitografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN LIDBERG (född 1944): "Södermalm", signerad Sven Lidberg, 125/250, handkolorerad färglitografi, ca 58 x 46 cm, enhändigt tillverkad och bemålad ram

340543

2015-11-08