Kolonnskåp 1800-tal

Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

5 000 SEK

KOLONNSKÅP, 1800-tal, kolonnen ursprungligen från restaurang Bellmansro på Djurgården, omarbetad av snickare 1900-talet, höjd 134, diameter upptill 43 cm

Senare bemålad, bruksslitage

340544

2015-11-08