Klubbat för:
10 000 SEK
5 000 SEK
KOLONNSKÅP, 1800-tal, kolonnen ursprungligen från restaurang Bellmansro på Djurgården, omarbetad av snickare 1900-talet, höjd 134, diameter upptill 43 cm
Senare bemålad, bruksslitage
340544
2015-11-08