Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DUBBELKAROTTER, 1 par, pläter, England, 1900-tal, kanter med godronnering, längd ca 30 cm höjd ca 16 cm
Bruksslitage
340553
2015-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här