Coasters nysilver
Vollendet
2015-11-08
340554
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
COASTERS, 2+1 st, nysilver, 1900-tal, ett med delvis genombruten dekor, diameter ca 14,5-19 cm
Slitage