Uppläggningsbestick

Uppläggningsbestick
Uppläggningsbestick
Uppläggningsbestick
Uppläggningsbestick
Uppläggningsbestick
Uppläggningsbestick
Uppläggningsbestick
Uppläggningsbestick

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGSBESTICK, 3 par, delvis nysilver, varav 2 i schatull, delvis pärlemor

Lagningar, skador

340561

2015-11-08