Oidentifierad konstnär Vesuvius

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vesuvius vulkanutbrott, baksida med skärmytsling-motiv, olja på papp-pannå, ca 30x39 cm, oramad

Skador

340568

2015-11-08