Dekorationsägg i porslin

Dekorationsägg i porslin
Dekorationsägg i porslin
Dekorationsägg i porslin
Dekorationsägg i porslin
Dekorationsägg i porslin
Dekorationsägg i porslin
Dekorationsägg i porslin
Dekorationsägg i porslin

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÄGG, 2 st, tvådelade, DEKORÄGG med hänganordning, porslin, 18/1900-tal, med dekor av kurtiserande rokokopar samt flicka med hund, höjd ca 8, 7,5x10 cm

Slitage på dekoren, samt spår av tejprester och lack

340575

2015-11-08