Relief i skulpterad valnöt

Relief i skulpterad valnöt
Relief i skulpterad valnöt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RELIEF, skulpterad valnöt, 1800-tal, Jungfru Maria med barnet, puttis och Guds strålar, ca 48x32,5 cm

Slitage

340585

2015-11-08