Alexandre Fassianos litografi

Alexandre Fassianos litografi
Alexandre Fassianos litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): figurmotiv, signerad A Fassianos, färglitografi, 168/175, 91x58 cm

340587

2015-11-08