Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): figurmotiv, signerad A Fassianos, färglitografi, 168/175, 91x58 cm
340587
2015-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här