Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
JORGO KRALLIS (född 1937): "the News", signerad och daterad Krallis, olja på duk, 24x24 cm
Dukhål
340592
2015-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här