Krallis oljemålning
2015-11-08
340592
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
JORGO KRALLIS (född 1937): "the News", signerad och daterad Krallis, olja på duk, 24x24 cm
Dukhål