Krallis oljemålning

Krallis oljemålning
Krallis oljemålning
Krallis oljemålning
Krallis oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

JORGO KRALLIS (född 1937): "the News", signerad och daterad Krallis, olja på duk, 24x24 cm

Dukhål

340592

2015-11-08