Gravyr efter Raphael

Gravyr efter Raphael
Gravyr efter Raphael

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAPHAEL, efter, 1700-tal, gravyr, tryckt för John & Carington Bowles, 27x35 cm

Skador

340597

2015-11-08