Christian Hammer dosor med lock i silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN HAMMER, dosor med lock, 1 par, silver, lock med graverad dekor, stämplade Christian Hammer Stockholm 1850, höjd 5, diameter 7 cm, vikt ca 240 g

Mindre bucklor

340605

2015-11-08