Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, delvis silver, 17/1800-tal, överdel saknas, otydliga stämplar, delvis genomslagna, möjligen Italien, höjd ca 37 cm

Slitage, skador, överdel saknas

340606

2015-11-08