Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gistgården, Gillöga", signerad och daterad Roland S 77, provtryck, färglitografi, ca 22 x 65 cm

340611

2015-11-08