Oljemålning 1920/30-tal

Oljemålning 1920/30-tal
Oljemålning 1920/30-tal
Oljemålning 1920/30-tal
Oljemålning 1920/30-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1920/30-tal), stilleben med damporträtt och majolikavas, olja på duk, ca 64 x 52 cm

340619

2015-11-08