Pierre Olofsson Pop Gala 5 serigrafier
Klubbat för:
6 200 SEK
8 000 SEK
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): "Pop Gala", 5 färgserigrafier, samtliga signerade samt numrerade 21/100, vardera 29,5x21 cm, bladens titlar Pop Gala, Shake, Tryckare, Solo, Fans, edition Ingvar Landberg
340649
2015-11-08