Pierre Olofsson Pop Gala 5 serigrafier

Klubbat för:

6 200 SEK

8 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): "Pop Gala", 5 färgserigrafier, samtliga signerade samt numrerade 21/100, vardera 29,5x21 cm, bladens titlar Pop Gala, Shake, Tryckare, Solo, Fans, edition Ingvar Landberg

340649

2015-11-08