Gräddkanna sockerskål bägare silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL på BRICKA, BÄGARE, 4 st, DOSA, SKEDAR, SKÅL, silver, 1900-tal, gräddkanna och sockerskål med förgylld insida, total vikt ca 662 g

Bruksslitage

340682

2015-11-08