2 000 SEK
1 500 SEK
VÄGGSKÅP, s.k. brännvinsskåp, 1800-talets slut, kinesiserande motiv, höjd ca 51, 33x14 cm
Slitage, smärre färgbortfall
340686
2015-11-08