Pall

Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

PALL, s.k. Z-pall, funkis 1930-tal, förkromat stålrör och sits i trä, ca 55 cm

Slitage, skador, rost

340688

2015-11-08