Tidningsställ

Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

TIDNINGSSTÄLL på hjultrissor, 1920-tal, jugend, mässing och betsat trä, höjd 93, 45x29 cm

Kuntoraportti

Ytskador

340690

Päivämäärä:

2015-11-08