Tidningsställ
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
TIDNINGSSTÄLL på hjultrissor, 1920-tal, jugend, mässing och betsat trä, höjd 93, 45x29 cm
Kuntoraportti
Ytskador
340690
Päivämäärä:
2015-11-08