Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ANDERS PALMÉR (född 1958): Gotlands gård, signerad Palmér, olja på duk, ca 120x105 cm
340706
2015-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här