Anders Palmér oljemålning

Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDERS PALMÉR (född 1958): Gotlands gård, signerad Palmér, olja på duk, ca 120x105 cm

340706

2015-11-08