Bord 1900-talets andra hälft
2015-11-08
340710
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1900-talets andra hälft, kromad pelarfot, vitlaminerad bordsskiva, höjd 70, diameter 100 cm
Bruksslitage, smärre ytskador, skivan ej fastskruvad i foten