Peter Freudenthal färgserigrafier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): (2) Kompositioner, signerad och daterade Peter Freudenthal 1979, AP resp HC, färgserigrafier, vardera ca 24 x 19 cm

340713

2015-11-08