Relief gips

Relief gips
Relief gips
Relief gips
Relief gips
Relief gips
Relief gips

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stråkkvartett, bemålad gips, ca 23 x 47 cm

Lagningar

340727

2015-11-08