Bouillittelampa

Bouillittelampa
Bouillittelampa
Bouillittelampa
Bouillittelampa
Bouillittelampa
Bouillittelampa

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOUILLOTTELAMPA, 1800-tal, för 2 ljus, brons, skärm i bemålad plåt, totalhöjd ca 50 cm

Slitage, smärre skador på foten

340731

2015-11-08