Prydnadskannor 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

PRYDNADSKANNOR, omkring 1900, infattning i brons, alabaster, höjd ca 42 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre nagg

340734

2015-11-08