Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSLAMPA, brons, 1900-tal, bär signatur A Carrur, föreställande stående man i historiscerande dräkt, totalhöjd ca 79 cm

Bruksslitage, skruv saknas

340735

2015-11-08