Carl Ernst Sohn-Rethel

Carl Ernst Sohn-Rethel
Carl Ernst Sohn-Rethel
Carl Ernst Sohn-Rethel
Carl Ernst Sohn-Rethel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL ERNST SOHN-RETHEL (1882-1966): Motiv med två oxar, monogram och daterad -44, signerad och daterad blandteknik, ca 24x32 cm

340738

2015-11-08