Shoichi Hasegawa

Shoichi Hasegawa
Shoichi Hasegawa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SHOICHI HASEGAWA (Japan, född 1929), Oasis de Luminiére, signerad och numrerad 55/110, färgetsning, bladmått ca 75x59 cm

340758

2015-11-09