Tekoppar Bing & Gröndahl
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BING & GRÖNDAHL, tekoppar med fat, 7 st, Danmark, porslin, dekor av guld, modellnr 486
1 kopp med nagg, 1 kopp med guldslitage,
2:a sortering: 3 koppar (varav 2 st med nagg), 3 assietter
340760
2015-11-09