Tekoppar Bing & Gröndahl

Tekoppar Bing & Gröndahl
Tekoppar Bing & Gröndahl
Tekoppar Bing & Gröndahl
Tekoppar Bing & Gröndahl
Tekoppar Bing & Gröndahl
Tekoppar Bing & Gröndahl

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BING & GRÖNDAHL, tekoppar med fat, 7 st, Danmark, porslin, dekor av guld, modellnr 486

1 kopp med nagg, 1 kopp med guldslitage,
2:a sortering: 3 koppar (varav 2 st med nagg), 3 assietter

340760

2015-11-09